Alarmy

Vyrábíme, prodáváme a instalujeme alarmy, kamerové systémy a další bezpečnostní prvky pro ochranu a zabezpečení objektů.

Nainstalované systémy připojíme a provozujeme/monitorujeme na našem PCO (Pultu centrální ochrany), který patří k nejmodernějším v ČR.

Náš PCO je dohledové pracoviště, které je vybaveno špičkovými technologiemi a je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 (366) dní v roce, kdy je po celou dobu obsluhováno vyškolenými odbornými pracovníky.

Nabízíme Vám zabezpečení Vašeho objektu bezpečnostními systémy přesně na míru podle Vašich představ a požadavků.

IQ alarm S

IQ alarm M

IQ alarm L

IQ alarm XL

IQ alarm I

IQ alarm P

IQ alarm V

Náš odborník Vás bude na základě Vaší poptávky kontaktovat a následně Vás bezplatně navštíví, aby se osobně podíval na místo plánované instalace nového zabezpečovacího systému a po této konzultaci Vám následně připraví podrobnou nabídku na nejvhodnější řešení.

Můžete volit od základního řešení reagující pouze na nežádoucí pohyb v objektu a vydávající pouze poplašný zvukový signál až po přímo pro Vás, a přesně podle Vašich požadavků, na míru navržené řešení, zahrnující ochranu proti nežádoucímu vniknutí cizích osob, detekující vodu, plyn, oheň, kouř, zvýšenou teplotu, zvuky tříštícího se skla, opatřené magnetickými čidly snímajícími pohyb dveří, a další.., to vše doplněné kamerovým systémem, s možností ovládání z několika míst ve Vašem objektu a případně propojené s dalšími funkcemi nebo zařízeními. Systém následně připojíme na náš Pult Centrální ochrany (PCO) a zabezpečíme Vám k němu také automatické výjezdy bezpečnostní agentury v případě bezpečnostního rizika detekovaného Vaším systémem.

Pokud si přejete být kontaktován naším odborníkem pro bližší informace nebo ohledně domluvy osobní schůzky, zašlete nám na sebe kontakt nebo pošlete rovnou poptávku na obchod@deftech.cz, zavolejte na tel.: 387 201 800, nebo vyzkoušejte náš konfigurátor alarmových sestav.

Naši partneři

Mám zájem o více informací