O nás

Zabýváme se výrobou, prodejem a instalací alarmových sestav, kamerových systémů, systémově integrovaných celků pro chytré domácnosti a dalších technických řešení pro ochranu a zabezpečení objektů, pro jejich úsporný a maximálně efektivní provoz.

Dále nabízíme vývoj a výrobu individuálních technických řešení a pomoc s inovacemi v oblasti tradičních služeb při využití nových technologií. Vybrané technicky vyspělé výrobky našich dodavatelů, vhodné pro každodenní použití, také sami zákazníkům prodáváme.

Vlastníme také jeden z nejmodernějších PCO (Pult centrální ochrany) v ČR, na který umíme připojit všechna zařízení, která umožňují datovou komunikaci a následně monitorovat jejich fungování, lokalizovat jejich pohyb, apod.

Naše služby nabízíme na území celé Evropské unie.

Mezi naše zákazníky patří lidé i firmy. Každý den používají naše výrobky a služby ke zvýšení své bezpečnosti, k ochraně majetku, ke zjednodušení a zautomatizování svých každodenních procesů a k efektivnímu provozu svých objektů a kontrole jejich provozních finančních nákladů.

Naši partneři

Mám zájem o více informací