Volná místa

Obsluha DVDC (Pult centrální ochrany)

Hledáme šikovné, samostatné a bystré lidi - bez rozdílu věku, kteří mají zájem o technické zaměstnání, zajímají se o bezpečnost a rádi pracují s moderními technologiemi.

Popis pozice

  • sledování monitorovacího softwaru DVDC
  • vyhodnocení hlášení DVDC a organizace dalšího postupu
  • komunikace se zástupci připojených objektů
  • komunikace se zástupci servisních firem připojených objektů
  • vyřizování administrativních úkonů spojených s provozem PCO

Požadujeme

  • výborné komunikační schopnosti
  • alespoň základní znalosti práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • časová flexibilita (směnný provoz)
  • vhodné i pro absolventy bez praxe a osoby se ZTP

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • fixní mzdu + atraktivní bonusy při splnění obchodního plánu celé společnosti
  • příjemné zázemí a dobrý pracovní kolektiv
  • pravidelná rozvojová školení
  • příležitost dále se pracovně rozvíjet a podílet se také na tvorbě nových produktů a vývoji nových služeb
  • další benefity (příspěvek na měsíční paušál za telefon)

Ostatní

Místo výkonu povolání: Písek

Požadované vzdělání: SŠ

Vhodné také pro absolventy: po úvodním bezplatném zaškolení ano

Naši partneři